Systemy i wyposażenie

Urządzenie własnego domu czy mieszkania nie zawsze jest proste. Częstym problemem jest niewielka przestrzeń mieszkalna i nieustawne pomieszczenia, utrudniające całkowite wykorzystanie dostępnej powierzchni. Dodatkowo współczesny design – choć estetyczny i efektowny – sprawia, że tradycyjne rozwiązania systemowe często okazują się niewystarczające. W takich sytuacjach należy szukać alternatywy w postaci nowoczesnego wyposażenia, będącego odpowiedzią na aranżacyjne wyzwania.

Systemy Blum
Marka Blum znana jest ze swoich produktów, umożliwiających pełne wykorzystanie potencjału mebli, przede wszystkim szafek w kuchni. Jakie akcesoria meblowe Blum znajdziesz w sklepie Unidom Biała Podlaska?

1. Szuflady Blum
Systemy szufladowe Blum umożliwiają płynne, ciche otwieranie i zamykanie szuflad. Działają bezawaryjnie przy obciążeniu do 30, 40, 65 lub 70 kg (w zależności od użytego systemu). Na uwagę zasługują również prowadnice dolnego montażu – nie tylko działają bezgłośnie, ale też umożliwiają pełny wysuw, dzięki któremu uzyskujemy dostępność do najdalszych części szuflady, bez obaw o nadmierne jej opadanie przy pełnym wysunięciu.


2. Szafki Blum
Dzięki systemom Blum ,można wykorzystać potencjał szafek zamontowanych w trudno dostępnych do tej pory, problematycznych miejscach: wąskie przerwy między meblami czy miejsce pod zlewozmywakiem z łatwością można przemienić w praktyczne schowki na akcesoria kuchenne i nie tylko.

3. Zawiasy Blum
W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór zawiasów BLUM umożliwiających różny kąt otwarcia drzwi szafki. Zapewniają one maksymalną funkcjonalność oraz cichą i płynną pracę w trakcie otwierania/zamykania.

4. Meble bez uchwytów
Jak szybko i bezproblemowo otwierać coraz modniejsze nowoczesne meble o gładkich frontach? Nie trzeba montować nań gałek i uchwytów, wystarczy zastosowanie systemu TIP-ON Blum, umożliwiającego samoczynne otwarcie szuflady czy drzwi przez lekkie przyciśnięcie. Przy zamykaniu wystarczy lekko docisnąć front. Innym rozwiązaniem jest SERVO-DRIVE (elektryczny system wspomagania otwierania).

5. Organizer do szuflad Blum
Organizery o różnej wielkości, wysokości i liczbie przegród sprawią, że w szufladzie znajdzie się miejsce dla wszystkich akcesoriów. Uporządkowana przestrzeń skróci czas poszukiwań najpotrzebniejszych przedmiotów.

6. Akcesoria kuchenne Blum
Uchwyty na przyprawy i talerze, obcinarki do folii spożywczej i aluminiowej czy wkłady na noże to poręczne oraz przydatne w każdej kuchni gadżety. Kompaktowe rozmiary pozwalają zastosować je nawet w niewielkiej metrażowo kuchni, ułatwiając codziennie przygotowywanie posiłków.