Oferta

Płyty meblowe

Płyta laminowana to doskonały materiał do produkcji różnego typu mebli. Bogata kolekcja dekorów i struktur umożliwia idealne dopasowanie i zaprojektowanie estetycznych i trwałych rozwiązań do wyjątkowych wnętrz.

Więcej

Blaty Kuchenne

Blaty kuchenne Pfleiderer zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić funkcjonalność i komfort użytkowania produktu. Przyciągają bogactwem wzornictwa i kolorów, unikatowymi strukturami powierzchni oraz wysoką odpornością na wszelkie uszkodzenia i wilgoć.

Więcej

Laminaty HPL

Laminat HPL Duropal jest połączeniem nowoczesnej technologii, estetyki i klimatu tradycyjnych materiałów wykończeniowych. Doskonale zastępuje papier, drewno, metal czy kamień. Trwałość, ergonomia i higieniczność – to główne zalety.

Więcej

Systemy i wyposażenie

Każdego dnia kuchnie są bardzo intensywnie użytkowane. Blum oferuje całe mnóstwo pomysłów, by kuchnia sprawdziła się w życiu codziennym poprzez dobry przebieg pracy, wystarczająco dużą przestrzeń użytkową i wysoki komfort ruchu.

Więcej

Systemy do zabudowy

System do zabudowy, dzięki bogatej ofercie elementów, pozwola zaaranżować dowolną przestrzeń w domu lub mieszkaniu. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania wiodących marek.

Więcej

Inne akcesoria meblowe

Estetyczne wykończenie i pełna funkcjonalność mebli to efekty, które osiąga się dzięki detalom, takim jak gałki, listwy, nóżki, okucia czy zawiasy. W sprzedaży akcesoria meblowe renomowanych firm.

Więcej

Wyposażenie kuchni

Franke Kitchen Systems jest wiodącym w świecie dostawcą inteligentnych systemów do kuchni domowych, który cieszy się większym zaufaniem klientów, niż jakikolwiek inny producent.

Więcej

Listwy wykończeniowe

Estetyczny i łatwy sposób na eleganckie wykończenie dylatacji między ścianą a blatem. Najwyższej jakości materiały gwarantują długoterminową wytrzymałość i zachowanie wszystkich funkcji przez cały okres ich użytkowania.

Więcej

Fronty meblowe

Fronty meblowe to części mebli, które najbardziej rzucają się w oczy i pozostają najdłużej zapamiętane. Aby mebel nie kojarzył się z tysiącami innych, należy dobrać do niego front niepospolity.

Więcej

Obrzeża

Dekory wykorzystywane na frontach i obrzeżach były doskonalone przez lata, aby stworzyć imitacje do złudzenia przypominające różne rodzaje kamienia i drewna. Bogactwo wzorów nie zna żadnych ograniczeń.

Więcej

Profile Aluminiowe

Profile i ramki aluminiowe to elementy konstrukcyjne nowoczesnych mebli i ścianek działowych. W połączeniu z innymi materiałami – szkłem czy plexi – z łatwością można stworzyć sprzęty o niebanalnym wyglądzie i różnorodnym zastosowaniu.

Więcej

Akcesoria wyposażenia kuchni/garderoby

Funkcjonalna garderoba czy ergonomicznie wykonana kuchnia pomoże w utrzymaniu porządku w mieszkaniu. Warto wykorzystać każdy kąt pomieszczeń.

Więcej

Akcesoria wyposażenia sklepów

Jako jedyna firma w naszym regionie oferujemy szeroki asortyment wyposażenia sklepów oraz biur – od mebli po wieszaki i manekiny.

Więcej

Uchwyty meblowe, Gałki, Wieszaki

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą akcesoriów meblowych znanych producentów.

Więcej

Oświetlenie do mebli

Ciągle poszerzamy swoją ofertę, odpowiadając na potrzeby klientów oraz kreując trendy obowiązujące w najnowocześniejszym wzornictwie systemów oświetleniowych.

Więcej

Maty dekoracyjne

Samoprzylepne maty dekoracyjne Austriackiej firmy SIBU to materiał łączący walory estetyczne i użytkowe. Maty SIBU wykonane są z tworzywa, które imituje różne materiały.

Więcej

Kleje i silikony

Materiały klejące i uszczelniające są niezbędne przy każdym remoncie oraz pracach wykończeniowych. Oferujemy duży wybór klejów, silikonów, pian i mas uszczelniających firm Soudal oraz Beko.

Więcej